İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - Ulaşım Dünyası

Sayfa: [1] 2 3 ... 84
1
Bursa / BURULAŞ | Temsa Avenue Plus Otobüsleri
« : Ekim 14, 2017, 23:19:04 »
Burulaşın 2017 yılında 8 adet aldığı Temsa Avenue Plus otobüslerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Filo No      Plaka
B 358       16 TAF 58
B 359       16 TAF 59
B 360       16 TAF 60
B 361       16 TAF 61
B 362       16 TAF 62
B 363       16 TAF 63
B 364       16 TAF 64
B 365       16 TAF 65

2
Öz Isparta Turizm - VIP PLUS 2+1 Otobüslerini Burada Paylaşabilirsiniz.

3
Alanyalılar Turizm 2+1 otobüslerini bu başlık altında paylaşbilirsiniz.

4
KATILIM ŞARTLARI

1. Yarışmaya sadece ULAŞIM DÜNYASI üyeleri katılabilir.

2. Yarışmaya bir üye sadece bir fotoğraf ile katılabilir ve fotoğraf kabul tarihleri arasında yüklediğiniz fotoğrafı değiştirmek yasaktır.

3. Üç tür fotoğraf ile katılabilirsiniz (İç/Dış Detay, Yan Yana, Sıradan Çekim.). Diğer türlerden fotoğraflar yarışmaya kabul edilmez.

4. Daha önce ayın fotoğrafı seçilmiş fotoğraflar ve bu fotoğrafların kadraj farklılığı içeren görüntüleri yarışmaya katılamaz

5. Katılımcılar tercih ettiği ulaşım aracının fotoğrafı ile yarışmaya katılabilir.

6. Yarışmaya gönderilecek fotoğrafın yapısı değiştirilmemiş olmalıdır. Birden fazla fotoğrafın montajıyla oluşturulan fotoğraflar, Photoshop gibi fotoğraf düzenleme programlarıyla başkalaştırılmış fotoğraflar, fotoğrafın orjinalinde olmayan herhangi bir objenin eklenmiş fotoğraflar yarışmaya katılamaz.

7. Fotoğraflar siteye uygun boyut ve formatta yüklenmelidir.

8. Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacı tarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait fotoğrafların olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

9. Fotoğraflar, bilgileriyle beraber ayın 1'i ve 20'si arasında atılabilir. Yarışmaya belirtilen tarihinden sonra yapılan katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

11. Yarışmacılar ön elemeye tabi tutulacaktır. Sitemiz tarafından belirtilen niteliklere sahip olmayan fotoğraflar elenecektir.

12. Dereceye giren fotoğraf ve sahipleri sonuçların açıklandığı tarih sitemizin Facebook ve Twitter adresinde yayınlanacaktır.Ayrıca yıl sonunda yılın fotoğrafı yarışmasına katılacaktır.

13. Yarışmaya gönderilen fotoğraflar yarışmanın yapıldığı ay içerisinde sitede üyeler tarafından site içinde paylaşılmış olmalıdır.

14. Yarışmaya fotoğraf göndererek katılan tüm yarışmacılar, yukarıda belirtilen yarışma koşullarına uymayı kabul etmiş sayılır. Bu koşullara uymayan katılımcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.

Ulaşım Dünyası Yönetimi, yarışmacılara başarılar diler. :)

Pek Sayın ve Kıymetli Ziyaretçilerimiz,
yarışmacılarımızın akıbeti sizlerden aldıkları oylarla belirlenecektir.
https://goo.gl/forms/PTIvCOFPuZSwp4O03
adresinden 27 Ekim Cuma Saat 21:00'a kadar oy kullanabilirsiniz.
ilginize teşekkür ederiz. :)

5
Rahmi Hamurcu / RH Turizm 2+1 otobüslerini bu başlık altında paylaşbilirsiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 84