Cumhuriyeti kuranlar onu korumaya da muktedir olmalıdır.

M.Kemal Atatürk

Şehirlerarası Otobüsler - Teslimat Haberleri
 • 68 Yorumlar sorted by
 • Has Bingöl Turizme Yeni Katılmış 12 AV 111 Plakalı 2013 Model Mercedes Benz Travego 15 SHD
  image
  image
 • Sivas Tura Yeni Katılan 58 NH 777 Plaklı Mercedes-Benz Travego 15 SHD
  image
 • Has Turizme Yeni Katılmış 31 Y 6462 Plakalı 2013 Model Mercedes-Benz Travego 15 SHD
  image
 • Mis Amasya Tura Yeni Katılmış 05 EV 039 Plakalı 2013 Model Mercedes-Benz Travego 15 SHD
  image
 • Ankara merkezli servis, turizm, şehirlerarası ve operasyonel kiralama alanında faaliyet gösteren Bektaşlar Turizm, 13 metrelik 10 adet Safir yatırımı gerçekleştirdi. Yatırımın ilk partisi olan iki araç Temsa Ankara bayi Azizoğlu Otomotiv merkezinde düzenlenen törenle teslim edildi.
  image
 • MAPAR, Antalya’da Turizm sektöründe faaliyet gösteren Prince  Group’a bağlı PRNS Taşımacılık’a 1 adet Starliner ve 2 adet Cityliner  Neoplan otobüs satışı gerçekleştirdi.
  image
 • Yeni Novo'nun ilk Sahibi Prince

  Yeni nesil NOVO Luxler, Prince Group filosunda yerini aldı. 10 adet Novo Lux Anadolu Isuzu Antalya Yetkili Bayisi Esay Otomotiv tarafından Prince Group’a teslim edildi.

  Teslimat törenine Esay Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı Utku Taşkın, Prince Group’tan Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Mehmet Şenkal, Taşımacılık Müdürü Göktürk Erdoğan, Satış-Pazarlama Sorumlusu Cengiz Bakır ile Prince Group ve Esay Otomotiv çalışanları katıldı.

  Törende konuşan Prince Group Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Mehmet Şenkal, NOVO Lux araçların güçlü teknik özelliklerine değindi. Firma olarak iki yıldır Isuzu NOVO Lux otobüsleri tercih ettiklerini belirten Şenkal, “Gerçekleştirilen bu alımla filomuzdaki NOVO Lux sayısı 15’e ulaştı. Isuzu marka araçları turizm taşımacılığındaki rahatlık, konfor, düşük yakıt maliyetleri, kusursuz teknik destek hizmeti ve en önemlisi satış sonrası da devam eden ilgiden dolayı tercih ediyoruz. Bundan sonra da tercihimiz Isuzu marka otobüslerden yana olacak” dedi.

  Aracın Tanıtım Fotoğrafları İçin ; http://goo.gl/TX6p0

  image

 • Visigo'nun İlk Sahibi Side Tur

  Anadolu Isuzu’nun özellikle turizm sektöründe ön plana çıkardığı VISIGO, sektörün yeni oyuncusu olarak pazarda yerini aldı. VISIGO’nun ilk teslimatı turizmin başkenti Antalya’da gerçekleşti. Side Tur tarafından 1 yıl önce sipariş edilen 10 adet VİSİGO’nun 4’ü törenle teslim edildi. Törende konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay pazara göre araç ürettiklerini belirterek, “Turizm taşımacığında beklentileri karşılayan bir otobüs ürettiğimiz içim mutluyuz” dedi.

  Antalya’nın lider turizm taşımacılarından Side Tur yılbaşında henüz VISIGO piyasaya çıkmadan sipariş verdiği 10 otobüsten 4’ü düzenlenen törenle teslim aldı.

  Törene Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Side Tur Ortakları Hasan Yılmaz ve Ömer Bulut ile Anadolu Isuzu Antalya Bayisi Seyidoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Esat Göyük katıldı. Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, temsili anahtarı Hasan Yılmaz’a teslim etti.

  Aracın Tanıtım Fotoğrafları İçin ; http://goo.gl/TX6p0

             image

 • image

  Pamukkale'nin geçtiğimiz günlerde filosuna katmış olduğu Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD araçlardan ; 35 PK 058 İleriki günlerde de 13 araçlık bir teslimat daha Pamukkale Turizm filosuna katılacaktır.

  image

  Geçtiğmiiz günlerde Metro Turizm filosuna katılan EEV motorlu Man Lion's Coach Supreme Efficient Line.Araçlar plakalarıyla beraber yollarda görülmeye başlandı.

 • image

  Geçtiğimiz günlerde Metro Turizm filosuna katılan 34 UJH 62 plakalı Temsa Safir II.

  image

  Lider Adana'nın büyük bir atılım yaparak filosundaki mevcut 2+1 koltuk düzenli Temsa Safir II otobüslerinin yanında filosuna eklediği 2+1 koltuk düzenli Mercedes-Benz Travego 17 SHD araçlarından 01 CIY 09 plakalı olanı.

Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Anket

No poll attached to this discussion.

In this Discussion